Cam giydirme ve cephe kaplama reklamı bizim işimiz! Birinci kalite malzeme ve kampanyalı fiyatlarla TAP Reklam hizmetinizde. Fiyatlandırma ürün cinsi, metrekaresi (m2) ve uygulama durumuna göre farklılık gösterir.

Dükkanlara Cam Giydirme Reklam Fiyatları

Reklam tabelasının yanı sıra, cam giydirme ve cephe kaplama reklamları da yoğun rağbet görmektedir. Firmalara dışarıdan bakıldığında şık ve modern bir görünüme sahip olması gerekir. Bu nedenle dış mekan için kaplama, branda, afiş, tabela ve giydirmeli reklamlara ağırlık verilmesi gerekir.

Afişler

Eczanelere Cam ve Cephe Kaplama Hizmeti

Cam giydirmeleri eczaneler için yoğun olarak kullanılan reklam yöntemlerindendir. Eczaneler yasal mevzuata uygun reklam çalışmaları yapmak zorundadır. Bu nedenle sağlık alanında faaliyet gösteren firmaların reklam çalışmalarına azami özen gösterilmesi gerekir. TAP Reklam müşteri hizmetlerine ulaşarak, çalışmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Camlara Fotoğraflı ve Yazılı Reklamlar

Firmanızın camlarına görsel reklamlar uygulamak isterseniz, TAP reklam daima yanınızda! Hizmetlerimizi 1 metreden, 100 metreye kadar verebilmekteyiz. Dilediğiniz ölçüde tasarıma uygun baskı yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçerek, detaylı fikir alışverişi yapabilirsiniz.