Genel, Reklam Hizmetleri

Cam Reklamı Giydirme Firması

cam-reklami-giydirme-tapreklam

Firmaların öncelikli reklam çalışması “Cam Reklamı Giydirme” olarak bilinir. Reklam tabelası ve cam giydirme veya kaplama hizmetleri, bir bütün olarak ele alınır.

Bizimle iletişime geçmek için 0533 140 60 63 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

havalimani-cam-reklamlariCam Giydirme Delikli Folyo Özellikleri (One Way Vision)

One Way Vision halk arasında “Delikli Folyo Baskı” olarak bilinir. Cama reklam kaplama seçenekleri arasında en çok tercih edilen model budur. Şık ve lüks görünümü sayesinde, bir çok firma tarafından yoğun olarak tercih edilir. One Way Vision yani delikli folyo özellikleri aşağıdaki gibidir.

TAP Reklam firması iletişim sayfası için buraya tıklayınız.

  • one-way-vision-reklamOne Way Vision Gün Işığından Yararlanır (Dışarıdan İçerisi Görünmez)

Delikli folyo, gün ışığından yararlanma özelliğine sahiptir. İçeriden dışarısı görünür fakat dışarıdan içerisi görünmez. Dışarıdan içerinin görünmemesi ve içeriden dışarının görünmesi konusunu detaylandıralım. Gün ışığının yoğun olduğu taraftan, ışığın az olduğu taraf görünmez. Yani gündüz dışarıda gün ışığının yoğun olması nedeni ile mağazanın içi görünmez. Geceleri dışarıda oluşan karartı ve ofis içerisindeki yoğun aydınlık sayesinde, dışarıdan içerisi görünecektir. Ayrıca grafik çalışması da saydamlaşacak ve görünmemeye başlayacaktır.

Cam giydirme hizmeti almak için buraya tıklayınız.

  • one-way-vision-folyoDelikli Folyo Baskı Grafik Özellikleri

One Way Vision üzerine grafik çalışması yapılabilir. Yani herhangi bir ürün görseli veya firma logosu uygulanabilir. Görsel grafik görüş alanı, gün ışığının kaybolması ile azalacaktır. Geceleri içerisinin dışarıdan daha aydınlık olduğu durumlarda, grafik saydamlaşacaktır.

cama-reklam-kaplamaCamlara Reklam Yapıştırma Buzlu Kumlama Folyo

Buzlu Folyo (Kumlama, Kumlu Folyo)

Buzlu folyo halk arasında kumlama ya da kumlu folyo baskı olarak bilinir. Mağaza ya da ofis içinin görünmemesini ve güneş ışığından korunmasını isteyenler yoğun olarak tercih etmektedir. Buzlu folyo üzerine grafik çalışması yapılabilir. Ayrıca uygulama yani sıvama sırasında, tercihe bağlı kesim yapılabilir. Örneğin şeritler halinde kesim yapılabilir.

cam-reklami-giydirme

AVM (Alışveriş Merkezi) ve Plazalarda bulunan ofis katlarına, yoğun olarak kullanılmaktadır. Market, mağaza, ofis katları ve bunlara benzer bir çok iş yerine uygulanan giydirme reklam ürünüdür. Özellikle üretim atölyeleri bu ürünü tercih etmektedir. Güzel görünümü sayesinde, sizde mağazanız için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.