BİZ KİMİZ?

Şirketimizin Tam Adresi: https://www.tapreklam.com

Şirketimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz! Bizi tercih ederek sevdiklerinize en değerli hediyeleri vermeyi sürdürebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki gizlilik bildirimini okuyup, aklınıza takılan tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!

HANGİ KİŞİSEL VERİLER NEDEN TOPLANIYOR?

1. YORUMLAR

Yorumlar kısmına herhangi bir metin yazarken profil resmi ekleyenlerin tarayıcı ve IP bilgileri toplanır. Bu bilgileri kötü niyetli kişileri araştırmak için kullanan firmalar vardır. Bu bilgiler kapsamında paylaşılan tek bir materyal vardır. Bu materyal sizin paylaşmış olduğunuz profil resmi olacaktır. Dilerseniz Automattic sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Gizlilik bilgilerini okumak için: https://automattic.com/privacy/.

2. RESİM ve YAZILAR

Sayfamız üzerinden veya WHATSAPP hattımız üzerinden bizimle paylaşmış olduğunuz resim ve/veya diğer görsel materyaller üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Kişiye özel hediyeler için bizlere ileteceğiniz yazılı ve görsel materyalleri, özellikle WHATSAPP hattımız üzerinden göndermenizi tavsiye ederiz. WEB sayfamız üzerinden genellikle herhangi bir talepte bulunmayız.

3. İLETİŞİM FORUMLARI

Yorumlar kısmına metin yazarken istenilen bazı bilgiler olacaktır. Bu bilgiler ad, soyad, Email adresi vb. bilgilerdir. Bu bilgilerin talep edilme amacı bot veya sahte yorum kontrolünü sağlamaktır. Ad, soyad veya belirtilen diğer bilgiler üçüncü kişilerle asla paylaşılmamaktadır. Yorumlar kısmına girilen bilgiler, bir sonraki yorumda tekrar bu bilgileri girerek zaman kaybı yaşanmasın diye tutulmaktadır. Giriş kısmında “Beni Hatırla” butonunu kullanırsanız, bu bilgileriniz ortalama 2 hafta boyunca tutulur. Bir sonraki girişlerinizde zaman kaybını engellemek için kullanılır. WEB sayfalarının giriş bölümündeki “Beni Hatırla” butonunu sadece şahsi telefon, bilgisayar gibi teknoloji aletlerinizdeyken işaretlemeniz önerilir. Üçüncü kişilere ait bilgisayar ve/veya telefon gibi cihazlarla giriş yaparken, bu butonu işaretlememeniz önerilir.

4. DİĞER WEB SAYFALARININ GÖMÜLÜ İÇERİKLERİ

Sayfalar arasında bulunan makaleler ve/veya ürünler içerisine gömülü video, resim veya metin gibi bilgiler konulmaktadır. Bu bilgilerin bazıları diğer WEB sitelerinden (Örneğin; Youtube, Google, vb.) gömülmüş olabilir. Bu bilgilere göz gezdirirken, diğer sitelere girmiş gibi bilgileriniz kayıt edilir. Örneğin; Google Analytics hizmetini kullanan İnternet sitelerini ziyaret eden kullanıcılar, Google Analytics’in amacı olan bireysel İnternet sitesine yapılan ziyaret sayısı, hangi sayfaları gezdiği gibi bir çok izni de vermiş sayılır.

5. VERİLERİNİZ NE KADAR SÜRE SAKLANIR?

1 yorum bırakıldığında yorum ve meta verileri süresiz bir şekilde saklanır. Bu saklama işlemi, bir sonraki yorum kuyruğunda yorumu yapanı tanımak ve daha hızlı bir şekilde yorumu onaylanması için saklanır. Kullanıcılar profillerindeki kişisel bilgilerini istedikleri zaman düzenleyebilir. Bu bilgileri sayfa yöneticileri de görebilir. Ayrıca bu bilgiler arasında kişilerin ödeme bilgileri kesinlikle yer almaz.

6. VERİLERİNİZ ÜZERİNDEKİ HAKLARINIZ NELERDİR?

Şirketimiz, müşterilerinin herhangi bir verisini kesinlikle kopyalamaz veya elinde barındırmaz. Basit veriler (nick, ad, soyad, vb.) sayfa yazılımları tarafından tutuluyor olsa dahi, dilediğiniz zaman bu verileri bizden talep edebilir veya silmemizi isteyebilirsiniz.

7. VERİLERİ KİMLER KONTROL EDEBİLİR?

Kullanıcıların kayıt edilen bazı verileri vardır. Bu verileri kayıt eden bazı yazılımsal araçlar vardır. Yazılımsal araçların bazılarını sizlerle paylaşalım. Google Analytics; WEB sayfalarına gelen kullanıcıların nereden ve nasıl geldiğini, ne kadar süre hangi sayfaları gezindiği gibi bilgileri elde eder ve bunları bir süre kayıt altında tutar. Bu bilgiler WEB sayfalarının daha iyi bir performans sağlamaları için WEB sayfası sahipleri ile dilerlerse paylaşılır. Yorum yazılımları. Herhangi bir sayfaya yorum bırakırken AVATAR ekleme gereği görenlerin eklemiş oldukları AVATAR ve/veya görseller kayıt edilir. Bu kayıt işlemi, bir sonraki yorumda kolaylık sağlaması için uygulanıyor. Automattic linki sayfa başında yer almaktadır. Paylaşılan bu görsel materyal, tüm kullanıcılar tarafından görünmektedir.