TAP Reklam ajansı ve dijital baskı merkezinde satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz

Cayma hakkının istisnası olan ürünler bu kapsamda değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu ürün ve hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

Ürünlerin İade Koşulları Nelerdir?

Ürünlerin cayma hakkı kapsamında iade kabulu görmesi için aşağıdaki  şartların yerine getirilmiş olması gerekir.

  • Satın alınan ürünün orjinal kutusunda (teslim alındığı gibi) olması,
  • Zarar görmemiş olması,
  • Varsa tüm tamamlayıcı aparat ve/veya aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyon kampanyalı ürünlerle aynı anda birlikte gönderilmesi gerekir.

Ürünlere bak

Ürünü Nasıl ve Nereye İade Edeceğim?

İade talebi oluşturup, iade onayı aldıktan sonra o günkü anlaşmalı kargo şirketine gidip ürünü verebilirsiniz. Dikkat! İade onayı almadan ürünü teslim edemezsiniz. Kısa sürede iade onayı için cevap alamazsanız, bizimle iletişime geçip konuyu bildirebilirsiniz.

İade Ettiğim Ürünü Nasıl Takip Edebilirim?

İade etmiş olduğunuz ürün hakkında biz size zaten güncel bilgiler sunacağız. Eposta ve/veya cep telefonuma SMS yolu ile bilgilendirme yapacağız. Siz yinede online takip etmek isterseniz, ürünün son durumunu Hesabım > Siparişlerim sayfasından anlık olarak takip edebilirsiniz.

Harcanan Tutar Ne Zaman Hesabıma Geçer?

TAP reklam ajansı ürünün geri ödeme iade talebi onaylandığı gün, geri ödemeyi yapar. Geri ödeme tutarı, satın alırken ödeme yapılan bankaya yapılır. Geri ödemelerin kartınıza veya hesabınıza yansıması, sizin önceden seçmiş olduğunuz bankaya göre değişiklik gösterir. O günkü işleyişe göre değişebilmekte olsa da, şu an ortalama 2 ile 8 iş günü gibi bir zaman alabilir.

  • Taksitli İade Nasıl Yapılır?

TAP Reklam taksitli ödemenin tamamını tek seferde bankanıza yapar. Banka bu ödeme tutarını hesabınıza ya da kartınıza, alışveriş sırasında seçmiş olduğunuz ay kadar taksitle öder.

  • Birden Fazla Kartla Yapılan Ödemeler

Alışveriş sırasında kullanılan kartlardan kullanılan tutar kadar, bu kartlara ayrı ayrı ödenir.

Havale ve EFT Geri Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Havale veya EFT yapmış olduğunuz hesaplara, iade onaylandıktan 1 iş günü sonra yapılacaktır. Geri ödeme işlemi hesabım sayfasında bulunan IBAN BİLGİLERİM kısmındaki IBAN numarasına yapılır. Hesabım sayfasında IBAN veya hesap bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Hesap ekleme konusunda destek almak isterseniz, ileşitim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İadem Talebim Neden Onaylanmadı?

Talebiniz ürüne ve bu ürünlerin garanti kapsamına göre değerlendirilir. Buna göre talep onay süreci değişkenlik gösterebilir. Eğer talebiniz red edildiyse, bunu açıkça sizinle iletişime geçerek belirtiriz. İletişim yöntemlerimiz saklı kalmak koşulu ile genel manada Cep telefonu çağrı sistemi, SMS veya eposta ile bildiririz.

Cayma Hakkının Geçerli Olmadığı Ürünler ve Hizmetler

  • Tüketicinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler. (Kişiye veya firmaya özel baskılı ürünler dahil)
  • Çabuk bozulma şansı bulunan ve son kullanma tarihi geçebilecek ürün portföyü
  • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce bile, tüketicinin onayı alınarak ifasına başlanan ürün ve hizmetler. (Örneğin WEB tasarım veya montajlı işlemler)
  • Malın tesliminden sonra ambalaj, kutu, paket, mühür ve bant gibi koruyucu unsurları açılmış, ayrıca maddi ortamda sunulabilen dijital içerik, WEB tasarım, dijital reklam hizmetleri, her türlü yazılım, program, vb. ürün ve hizmetler.