Genel, Reklam Hizmetleri, Tabela Çeşitleri

Mimari Yönlendirme Sistemleri

mimari-yonlendirme-sistemi

Mimari yönlendirme nedir?: Kurumsal kimlikte liste başı unsurdur. Şirket veya şirket unsurlarının herhangi birini ziyaret edenlere, yön ve konum belirten nesnelerdir. Bir çok materyalden elde edilebilir fakat en çok tercih edilenleri aşağıda sıraladık.

Mimari Yönlendirme Levhaları Hangi Malzemeden Yapılır?

 • Pleksiglas
 • Ahşap
 • Alüminyum
 • PVC
 • SAC
 • Dekota (Foreks)

Mimari Yönlendirme Çeşitleri

Kurumsal kimlikteki en önemli noktalardan biridir. Gelen müşteri veya çalışan personele yön ve konum işaretleri sunar. Mimari yönlendirme planı için başlıca atılan adımlar şu şekildedir;

 • Otopark ve bahçe yönlendirme
 • Bina dışı yönlendirme
 • Bina ana girişi yönlendirme
 • Kat yerleşim planı mimarisi
 • Kat yönlendirme tabelaları
 • Kapı tabelası (isimli kapı levhaları)

Mimari Yönlendirmenin Amacı ve Başlıca Nedenleri

Mimari yönlendirme sistemleri, firmaların olmazsa olmaz yapı taşlarıdır. Sadece kurumsal vurguyu ön plana çıkarmak için değil, şirketin işleyişini hızlandırmak ve pratik oluşum adına oldukça önemli bir adımdır.

Giriş ne taraftan? Çıkışı bulamıyorum!

Kulağa hoş gelmiyor değil mi? Sadece bu tip sorunlarla kalmıyor tabii. Önceden planlanan toplantılar hariç, genelde iş toplantıları acil ve önemli olur. Bu kadar acil ve önemli bir toplantıya dışarıdan gelen katılımcıyı beklemek hoşunuza gitmez değil mi? Peki dışarıdan gelen katılımcının, toplantı odasını ararken yaşadığı olumsuz durumları düşünebiliyor musunuz?

Aslında bunların hepsi bir kenara, kurumsal kalitesini ön planda tutmayan ve henüz kendini bile tanımayan bir firma veya kişiyle siz çalışmak ister misiniz? Şirketin veya kurumsal duruşun ardında yatan önemli unsurların bunlar olduğunu hiç düşünüyor ve önem veriyor muyuz? Dünya çapında kendini ispatlamış dev kurumsallar bile, sürekli değişiklik ve yenilik içerisindeler. Bizce bunun birden fazla nedeni var ve her firmaya öneriyoruz. İşte tamda burada biz devreye giriyoruz ve firmaların ihtiyacı olan ürünlerin imalatını yapıyoruz. Öyle basit üretim malzemeleri ile herkes yapar! Kaliteli hammadde kullanımını ve göz alıcı Grafik tasarımlarını ön planda tutuyoruz.

Çünkü biz! TAP Reklam olarak işleyişin sürekliliğini, kalitenin ve profesyonel duruşun getirdiğine inanıyoruz. Kurumsal kimlik unsurlarını, mimari yönlendirme ve uyarı işaret levhaları ile sınırı tutmuyoruz. Açık hava reklamcılığı konusunda uzmanlığımız profesyonel tabela üretimi içinde geçerli olmaktadır. Totem tabela, ışıklı tabela, kutu harf tabela, Vinil germe, çatı tabelası, paslanmaz krom tabelaları ve kaliteyi bizde bulabilirsiniz.

Dilerseniz mağaza sayfamıza göz atarak, Online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Ürünlerimizi kendinize özgü tasarımlarınız ile süslemek isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çünkü biz! Bir çok kişinin hayal ettiklerini yaptık ve kaliteden ödün vermeden hala yapıyoruz.

Kaynak kategori: https://tapreklam.com/kategori/yonlendirme-tabelalari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir