web-tasarim-ajansi

TAP REKLAM

WEB tasarım hizmetleri veren firmalar arasında bu yıl yine lider!

Hala WEB tasarım hizmeti almadınız ve bir internet siteniz yok mu? O halde daha fazla geç kalmayın ve işletmenizi hemen internet ortamına taşıyın! Üstelik internette yerinizi almak için çokta uzun bir süre beklemenize gerek kalmayacak! Tüm firmalar internet üzerinden satış yapmaya ve markasını tanıtmaya çoktan başladı bile. Sanal ortamdaki yerinizi alın ve artan satışların tadını çıkarın!

Sadece fiziki mağazada satış yapmak; “artık işler eskisi gibi değil!” ya da “ben neden diğerleri gibi satış yapamıyorum?” diye düşündürür. Fiziki mağazanın yanı sıra, internet ortamında da ürün ve marka değerinin tanımını yapmak gerekir. Devir değişti ve insanların neredeyse tamamı, tüm alışveriş işlemlerini internet üzerinden yapıyor. Sizde hemen internetteki yerinizi alın ve satışlarınızı ikiye katlayın! TAP reklam ajansı profesyonel WEB tasarım ve yazılım işlerinizde, uzman kadrosu ile daima yanınızda.

Mobil Uyumlu WEB Siteleri

(Responsive WEB Design)

WEB tasarım firmalarından tasarım hizmeti alırken, mutlaka mobil uyumlu (RESPONSİVE) sayfalar tercih etmelisiniz. Dikkat! Mobile uyumsuz internet siteleri sadece bilgisayarlara tam uyumludur. Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarda, karmaşık görüntüler oluşmasına neden olur. Artık insanların büyük bir kısmı, internete cep telefonları üzerinden giriş yapıyor. Herhangi bir e-ticaret sitesinden ürün satın alırken bile, cep telefonları kullanılıyor. Bu nedenle mutlaka (Responsive WEB Design) mobil uyumlu WEB sayfalarını tercih etmenizi öneririz.

Cep telefonu, tablet, laptop ve bilgisayara uyumlu WEB sayfaları yapmak, profesyonel çalışmalar gerektirir. Çalışmalarını sürdürdüğümüz WEB sayfalarının tamamı RESPONSİVE olarak kurulmaktadır. Dilerseniz “Hazır WEB Sitesi” şablonlarımızdan birini tercih ederek, hemen internetteki yerinizi alabilirsiniz. Markanızı tanıtmak ve daha çok insana ulaşmak için TAP reklam ajansını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

web-tasarimlari
favicon-tap-reklam

Fiyat teklifi ve tasarımlar hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.